Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»

Гонорари

Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП» пропонує для потенційних та діючих клієнтів компанії різні варіанти оплати праці адвокатів та юристів компанії, які узгоджуються з клієнтом після уточнення всіх деталей замовлення. При виборі варіанту оплати для нас пріоритетом є пропозиція клієнта, проте також береться до уваги специфіка замовлення.

Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП» пропонує наступні варіанти оплати праці адвокатів та юристів компанії:

  1. Фіксована оплата — вартість замовлення клієнта визначається при підписанні договору та не змінюється до моменту виконання замовлення та проведення остаточного розрахунку. Як правило, така форма оплати застосовується при замовленні стандартних процедур, при виконанні яких часові витрати адвокатів та юристів є повністю прогнозованими.
  2. Погодинна оплата — робота адвоката/юриста оплачується погодинно, тобто за фактично відпрацьований час при виконанні замовлення клієнта. При цьому ставка адвоката/юриста визначається в залежності від його кваліфікації. Як правило, така форма оплати застосовується у тих випадках, коли немає можливості спрогнозувати об’єм реально витраченого часу роботи адвоката/юриста та наданого об’єму послуг.
  3. Абонентна оплата — така форма оплати передбачає оплату на регулярній основі фіксованої суми винагороди за визначений розмір послуг. Така форма оплати може зацікавити клієнта, який зацікавлений в постійній юридичній підтримці у визначених об’ємах.
  4. Договірна оплата — така форма оплати припускає оплату послуг в залежності від позитивного для клієнта результату. Розмір оплати може встановлюватися як відсоток від загальної суми,отриманої клієнтом внаслідок вдалих дій адвоката/юриста, або встановлюється фіксований гонорар.
  5. Комбінована оплата — з перерахованих вище варіантів можуть бути сформовані комплексні системи оплати, якщо застосування таких систем оплати доцільне для клієнта та не йде в розріз з інтересами компанії.

Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП» дотримується помірної фінансової політики, з високим ступенем лояльності відноситься до діючих та потенційних клієнтів компанії. Стратегічною ціллю компанії є постійне комплексне обслуговування клієнта. Клієнти, які віддають перевагу компанії та визначають її як свого основного юридичного консультанта, отримують постійну знижку на всі види послуг, а також інші пільгові умови.