Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Адвокат у сімейних справах

Розлучення - не найбарвистіша подія в житті будь-якої людини, проте це може статися з кожним з нас, і тут вже нічого не поробити. Якщо розійтися полюбовно не виходить, ви хочете стягнути аліменти з колишнього чоловіка або дружини, розділити майно або вирішити інші спірні моменти, то безперечно знадобиться досвідчений адвокат з розлучення.

У вас виникла суперечка про дітей? Без юридичної підтримки займатися питанням про позбавлення батьківських прав краще не стоїть. Як показує судова практика, без кваліфікованого юриста вирішити питання відносно дітей досить складно, причому частенько колишнє подружжя не соромиться грати "брудно".

Не можете вирішити, кому дістанеться квартира, а кому родинний бізнес? У такому разі знадобляться послуги адвоката з розділу майна. Хороший фахівець це не просто адвокат у сімейних справах, це ще і тонкий психолог. Коли це можливо, професіонал відшукає спосіб згладити конфлікти і прийти до мирової угоди.

Розірвання шлюбу - процедура досить проста, особливо порівняно з іншими процесами в області сімейного права. Якщо процес ініційований з обопільної згоди, то парі необхідно явитися двічі в ЗАГС в призначений співробітниками час. Подається заява за місцем проживання, і впродовж місяця ви отримаєте документи про розірвання браку. Якщо ж в сім'ї є діти або є присутніми майнові суперечки, тоді знадобиться адвокат у сімейних справах. Грамотний фахівець швидко збере усі документи і захистить ваші інтереси в суді, добившись продуктивного результату.