Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Адвокат у кредитних справах

Адвокат у кредитних справах

У наш час проблеми з кредитами є у третини населення, в усякому разі саме такі цифри надає офіційна статистика. Дуже часто трапляється так, що потрібна допомога адвоката у кредитних справах. Буває, у людей немає можливості у черговий раз вносити платіж по кредиту через несподівано виниклі труднощі. Іноді банки йдуть таким клієнтам назустріч, надаючи кредитні канікули і відстрочення, але не завжди виходить добитися взаєморозуміння.

Також не рідко відбувається так, що зловмисники отримують доступ до персональних даних, використовують їх для отримання кредиту на чуже ім'я, а людина про це і не підозрює. Скопичується прострочення, штрафи ростуть, і в результаті сума боргу збільшується до космічних розмірів. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, варто відразу найняти професіонала. Адвокат у кредитних справах зможе підказати, як правильно діяти, як спілкуватися з представниками банку і не платити кредитах, яких ви не оформляли.

Ситуації бувають різними, але у банків завжди на озброєнні армія досвідчених юристів, а тому адвокат у кредитних справах просто потрібний. Не дозволяйте себе ошукувати навколо пальця, довіртеся професіоналові, адже найчастіше закон на вашому боці.