Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Адвокат у спадкових справах

Адвокат у спадкових справах

В нашому законодавстві стільки уточнень і додаткових вимог, що адвокат у спадкових справах може знадобитися навіть тим, хто є єдиним претендентом на спадок. Важливо не лише надати повний набір документів, але і зробити все вчасно. Якщо не хочете оббивати пороги різних інстанцій, витрачати день за днем, щоб отримати бракуючі довідки, бігати від одного кабінету до іншого, то краще довіритися професіоналові.

Не варто думати, що адвокат у спадкових справах - зайва витрата грошей. Досвідчений фахівець заощадить ваш час, сили, нерви і гроші, а ці ресурси іноді безцінні. Коли питання стосується спадку, не можна зволікати, інакше зростає шанс упустити відведений на збір документів час.

Коли ж питання встає ребром, і доводиться сперечатися за право спадкоємства між родичами і іншими претендентами, то тут явно не обійтися без професійної допомоги. Адвокат по спадкових спорах допоможе визначити ваші шанси на перемогу, скласти стратегію і зібрати необхідний пакет документів в стислі терміни. Щоб не залишитися у розбитого корита не варто намагатися вирішити все своїми силами, а вже тим більше не рекомендується звертатися в соціальні фірми, де юридична консультація надається безкоштовно. Такі фахівці не відрізняються націленістю на результат, вони не зацікавлені у вашій перемозі, а тому особливих старань з їх боку ви не дочекаєтеся.