Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Зняття арешту з майна накладеного судом

Зняття арешту з майна накладеного судом

Арешт на майно накладається виконавцем за рішенням суду і служить гарантією того, що боржник виконає узяті на себе зобов'язання. Також арешт накладають на майно в ході розгляду кримінальних і цивільних справ. Зняття арешту з майна, накладеного судом, процес складний і вимагає кваліфікованої допомоги.

Зняття арешту з майна, накладеного судом, відбувається через судовий позов або оскарження рішень. Залежно від того, на якій підставі цей арешт накладався, відрізняється порядок дій, щоб арешт зняти. Враховуючи безліч лазівок в законодавстві, доведеться дуже постаратися, щоб самостійно в цьому розібратися.

Ніхто не говорить, що без адвоката арешт зняти неможливо. Цілком можливо, проте людина, яка самостійно виступає для захисту своїх прав в суді, ризикує втратити набагато більше, ніж вартість послуг досвідченого юриста. У разі невдачі, майно можуть конфіскувати остаточно.

Таке відбувається, якщо це передбачено статтею, по якій проходить справа. У кращому разі, просто не вдасться провести зняття арешту з майна, накладеного судом. І тоді час буде згаяний даремно, а судовий процес просунеться далі.

Ми рекомендуємо не ризикувати, і відразу звертатися в перевірену фірму. Наші фахівці завжди допоможуть провести зняття арешту з майна, накладеного судом, потурбуються про ваші інтереси і захистять права. Потрібна допомога? Тоді дзвоните нам, і ми разом вирішимо ваші проблеми!

Що ми можемо запропонувати, якщо потрібно зняття арешту з майна, накладеного судом?

  1. Знайдемо оптимальний спосіб зняти арешт з майна.
  2. Підготуємо усі необхідні документи.
  3. Представимо ваші інтереси в суді, виконавчій службі, у нотаріуса, в правоохоронних органах.

Іноді відновити втрачені права власності неможливо без допомоги юриста, а тому не посилюйте ситуацію, і відразу наймайте професіоналів!