Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Адвокат з трудового права

Адвокат з трудового права

Вирішити спірні питання з працедавцем допоможе кваліфікований адвокат у трудовому праві. Попри те, що усі ми живемо в цивілізованому суспільстві, а рабовласницький лад залишився у минулому, багато працедавців продовжують сприймати найнятих робітників не як співробітників, а як рабів. Юрист з трудового права допоможе визначити, в яких ситуаціях порушувалися ваші права і чого у результаті ви зможете добитися в суді.

Вас незаконно звільнили? Адвокат з трудового права може, звичайно, добитися відновлення на посаді, але після такого конфлікту ви навряд чи захочете знову повертатися в старий колектив. Зате отримати виплати за вимушені прогули, невикористану відпустку і моральну компенсацію зайвим не буде. Щоб добитися справедливості у суді знадобиться досвідчений адвокат з трудового права, який швидко збере документи, складе стратегію подальших дій і забезпечить вам справедливість.

Судова практика показує, щоб більшість судових розглядів закриваються на користь працівника, адже працедавці часто не чекають, що людина стане відстоювати свої права до кінця і піде до суду, забуваючи про те, що необхідно дотримуватися прав найнятого робітника і діяти у рамках закону.

Адвокат з трудового права допоможе вивчити ситуацію і знайти зачіпку, яка приведе вас до перемоги у суді. Якщо ви довіряєте свою справу адвокатові, варто переконатися, що цей юрист по трудовому праву має необхідну кваліфікацію і готовий представляти ваші інтереси в суді. Частенько щонайменшого промаху з боку працедавця досить, щоб виграти розгляд. Недотримання термінів, неправильно складена заява, відсутність письмового пояснення або навіть пропуск рядка - усе це адвокат по трудовому праву зможе інтерпретувати на вашу користь.