Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Адвокат з земельного права

Адвокат з земельного права

Мало хто знає, що адвокат із земельних питань може знадобитися не лише тоді, коли виникають спори з приводу ділянки з сусідами. Такі справи розглядаються в суді мало не щодня, але юрист з земельного права може допомогти і в інших питаннях.

Сусід переніс огорожу за межі вашої ділянки? Виникли спори з орендарями? Хочете вибороти право на спадок? Треба розділити ділянку між декількома претендентами на спадок? Вимагається визначити порядок користування земельною ділянкою між власниками? Усі ці питання вимагають професійного правового захисту, який може надати юрист по земельному праву.

Люди, які намагаються своїми силами впоратися із земельними питаннями, витрачають даремно не лише свої нерви і час, але також гроші. Самостійна участь у земельній суперечці загрожує юридично неправильними діями, виправити які не завжди виходить. Крім того, людині, що погано розбирається в законах, легко пропустити встановлені терміни, втратити вигоду або упустити шанс добитися захисту своїх прав.

Досвідчений адвокат із земельних питань може гарантувати заощадження вашого часу і нервів і високі шанси отримати бажаний результат. Земельні суперечки це складний процес, який може бути не лише між сусідами або співвласниками, але і з державними органами.

Важливо розуміти, що будь-яка земельна суперечка розпочинається з висловлювання взаємних претензій сторонами. Якщо в ході переговорів не виходить прийти до мирової угоди і врегулювати питання без втручання судової системи, тоді є сенс звертатися за правовою допомогою. Кваліфікований адвокат у земельних справах швидко і професійно знайде вихід з ситуації, що склалася, дотримуючись ваших інтересів.