Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Судове представництво. Адвокат в суді

Судове представництво. Адвокат в суді

Внаслідок того, що звичайні люди без юридичної освіти не в змозі чітко і до кінця усвідомлювати усі тонкощі своєї ж справи в суді, система гарантує їм правозахисника. Це може бути державний представник або запрошений приватний фахівець. Як правило, державні захисники не відрізняються великим професіоналізмом, а тому більшість громадян віддають перевагу судовому представництву в особі кваліфікованого фахівця. Адвокат в суді - запорука того, що порушені права будуть захищені, а правда - восторжествує.

У нашому суспільстві все ще існує думка, що адвокат в суді потрібний тільки винним. Нібито той, хто ні в чому не винен, захисту і виправдань не потребує. На жаль, судова система не завжди працює без збоїв, а тому адвокат в суді потрібний у будь-якому випадку. Це людина, яка зможе з висоти свого досвіду оцінити ситуацію, виявити слабкі сторони справи і підготувати грамотний захист.

На сьогодні в міських судах розглядаються десятки справ, серед яких як цивільні позови, так і кримінальні справи. Якщо вам важливо виграти в суді, то судове представництво - єдиний вихід у всьому розібратися. Ви можете самостійно спробувати вирішити питання, вникнути в правові аспекти справи і представляти свої інтереси, проте у такому разі ціною економії може стати результат судового розгляду.

Якщо ви не готові так ризикувати, то все ж краще довіритися професіоналові. Адвокат в суді стане вашою подушкою безпеки. Це людина, яка зможе зрозуміти, проаналізувати і знайти вихід з будь-якої ситуації. Краще всього вибирати "вузького" фахівця, тобто юриста, який спеціалізується на тому виді судових питань, з яким зіткнулися ви.

Наприклад, якщо йдеться про розлучення, то ніхто не надасть допомогу продуктивніший, ніж адвокат по розлученнях. Питання про спадок краще всього вирішить адвокат по спадкових спорах. Початком роботи з адвокатом є юридична консультація. В ході першого знайомства вирішується питання про судове представництво, фахівець вивчає матеріали справи і дає своє укладення. Якщо обидві сторони згодні співпрацювати, адвокат починає підготовку плану дій, а далі слідує судовий процес. Іноді адвокат може вирішити питання без суду, якщо це в інтересах його клієнта. Адвокат в суді або на стадії досудового розгляду - правова підтримка, без якої перемогти суперечку дуже складно.