Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Як оформити посвідку на проживання в Україні?

Як оформити посвідку на проживання в Україні?

Законно перебувати на території будь-якої країни зверху відведених законодавством туристичних днів дозволить посвідка на проживання. Щоб дізнатися, як оформити посвідку на проживання в Україні, доведеться поринути у законодавство. Процес це непростий, тривалий і іноді дорогий.

Якщо не знати усіх нюансів законодавства України, то досить легко пропустити терміни, подати неповний пакет документів або отримати відмову з інших причин. Досвідчені юристи нашої компанії точно знають, як проходить отримання посвідки на проживання в Україні, і готові з цим допомогти.

Перед тим, як починати оформляти ВНЖ, краще звернутися до професіоналів. Консультація юриста з міграційних питань допоможе уникнути заминок і інших труднощів, а заповітний документ опиниться біля вас в руках в рази швидше. Самостійне отримання посвідки на проживання в Україні займе від 30 днів, тоді як за допомогою кваліфікованого юриста удвічі менше.

Крім того, не доведеться турбуватися про те, що якогось документу бракуватиме, і це послужить причиною відмови. Якщо не знаєте, як оформити посвідку на проживання в Україні, дзвоните в нашу компанію! Ми з радістю допоможемо підготувати усі необхідні документи, забезпечимо юридичний супровід аж до моменту вручення посвідки на проживання, дамо відповідь на питання і допоможемо вирішити спірні нюанси.

Які документи знадобляться:

  • внутрішній і закордонний паспорт іноземця;
  • нотаріально завірений переклад українською мовою вказаних документів;
  • медична страховка на рік;
  • квитанція про сплату державного мита і адмін послуг.
  • Документи, що є підставою для оформлення посвідки на тимчасове проживання( дозвіл на працевлаштування в Україні, свідоцтво про реєстрацію шлюбу з громадянином України, інші документи, які є підставою для оформлення посвідки на тимчасове проживання відповідно до законодавства України)

Документи, що підтверджують особу, повинні надаватися виключно в оригіналі! Якщо з цим якісь проблеми, то тим потрібніша консультація юриста з міграційних питань. Він також допоможе правильно скласти заяву і заповнити бланки.