Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Наш досвід - CLG

Наш досвід

Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП» об’єднує в своєму складі висококваліфікованих адвокатів та юристів, які отримали професійний досвід у відомих міжнародних та українських адвокатських компаніях, підприємствах, фінансових установах, а також здійснювали адвокатську діяльність індивідуально.

Адвокати та юристи нашої Компанії мають значний досвід участі в судових процесах з питань захисту прав та інтересів клієнтів при розгляді господарських, цивільних, адміністративних та кримінальних справ, також в третейських судах.

Адвокати та юристи Компанії мають досвід представництва інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій з питань захисту права власності, в т.ч. інтелектуальної власності, стягнення заборгованості та збитків, захисту честі та гідності, визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні; захищали інтереси клієнтів у трудових та корпоративних спорах, надавали повний комплекс послуг при розірванні шлюбу та поділі майна, супроводжували процедуру банкрутства (санації, ліквідації) підприємств. Також ми маємо досвід представництва інтересів клієнтів в адміністративних справах, в тому числі у спорах з податковими, митними органами та міграційною службою як в адміністративному, так в судовому порядку.

Адвокати та юристи нашої Компанії успішно представляли інтереси клієнтів у виконавчому провадженні, включаючи подання виконавчих документів на виконання, пошук ліквідного майна боржника, оскарження дій органів виконавчої служби, участь у торгах та оскарження їх результатів.

Адвокати Компанії успішно здійснюють захист клієнтів в кримінальному провадженні, спеціалізуючись на злочинах у сфері господарської, службової діяльності, злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, власності, життя та здоров’я особи тощо.

Ми здійснювали юридичний супровід договорів та проводили детальний аналіз юридичних аспектів діяльності компаній (аналіз контрактів, отримання дозволів та ліцензій, консультації з питань дотримання вимог трудового законодавства тощо). Також ми виступали юридичними радниками банків в кредитних операціях, консультували клієнтів з питань антимонопольного та конкурентного законодавства (отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії, представництво інтересів клієнта під час проведення антимонопольних розслідувань, ведення справ пов’язаних з недобросовісною конкуренцією, участь в процедурі проведення державних закупівель). Адвокати та юристи Компанії успішно розробляють  проекти договорів, положень, інструкцій з урахуванням інтересів клієнтів, що дозволяє клієнтам конструктивно співпрацювати зі своїми контрагентами та вести господарську діяльність.

Адвокати та юристи компанії мають значний досвід у реалізації корпоративних правовідносин та є експертами в області корпоративного права, включаючи досвід роботи щодо реєстрації та ліквідації підприємств, отримання дозволів на працевлаштування іноземців в Україні, посвідок на постійне та тимчасове проживання тощо.

Також адвокати та юристи Компанії були правовими радниками під час укладення угод M&A, проводили правовий аудит (due diligence) тощо.

Адвокати та юристи Компанії регулярно беруть участь у численних семінарах, доповідях, конференціях та постійно підвищують свою професійну кваліфікацію