Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Оскарження тендеру

Оскарження тендеру

Незважаючи на вигідні умови, тендер виграла інша організація, у якої послуги і вартість на гірших умовах? Якщо ви готові боротися за справедливість, то вихід з цієї ситуації один - подавати скаргу в Антимонопольний комітет України. Оскарження тендеру це тривалий і складний процес, що вимагає повноцінного знання тендерного законодавства і практики в нашій країні.

У таких ситуаціях шукають формальний привід відмовити, і тоді щонайменша помилка у складанні документів зіграє проти вас. Ми не перший рік робимо послуги з супроводу тендеру, а тому знаємо, як виконати юридичні формальності і довести справу до переможного кінця.

Оскарження тендеру може ініціювати як підприємець, так і юридична особа. При цьому оскарженню підлягають не лише дії і рішення, але і бездіяльність замовника тендеру. Скарга складається учасниками або потенційними учасниками, а ось результат тендеру можуть оспорювати тільки учасники.

Скарга подається в Антимонопольний комітет за допомогою онлайн-платформи. Після цього призупиняються усі дії замовника, поки не буде завершено оскарження тендеру і не винесена ухвала.

Замовник не має права розкривати пропозиції, здійснювати торги, підписувати договір закупівлі, таким чином блокуються будь-які дії замовника з тендером. Професійні послуги з супроводу тендерів допоможуть простежити за тим, щоб все відбувалося відповідно до законодавства - справедливо і прозоро.

Оскарження тендеру - війна, яку можна виграти тільки за наявності кваліфікованої правової підтримки. Наша компанія пропонує проводити оскарження тендеру таким, що усім, що бажає. Ми забезпечимо усні і письмові консультації, допоможемо скласти скаргу, гарантуємо супровід складеної скарги.