Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Юрист з житлових питань

Юрист з житлових питань

У великих і маленьких містах з однаковою частотою виникають суперечки з приводу нерухомості. Юридична консультація з житлових питань потрібна в різних ситуаціях житлових питань потрібно в різних ситуаціях. Якщо мова іде про багатоквартирний будинок, то тут можуть бути проблеми з сусідами. Наприклад, дуже часто приходять люди і запитують, що робити, якщо мене затопив сусід?

У великих містах у багатоквартирних будинках все частіше влаштовують подібність готелю. Такий "хостел" не порушує законодавство, якщо тільки його власник не ухиляється від сплати податків, але сусідам доставити незручності може. У такому разі юрист з житлових питань підкаже, як врегулювати питання і позбавити себе від необхідності миритися з подібним сусідством.

Не менш часто зустрічаються ситуації, коли два і більше власники не можуть самостійно визначити порядок користування житлом. Такі спори неодноразово доходили до суду, але досвідчений юрист з житлових питань може знайти вихід, який позбавить від необхідності судитися.

Юридична консультація з житлових питань залишається затребуваною, тому що питання нерухомості це завжди наболіла тема. Будь-які операції з квартирами, будинками або комерційними приміщеннями вимагають професійного правового захисту. Договір купівлі-продажу без консультації у юриста не оформить жодна відповідальна людина, яка турбується про власні інтереси.

Юрист - не той фахівець, якого наймають по першому оголошенню, що попалося. Важливо вивчити репутацію фірми, переконатися у досвідченості співробітників і тільки після цього укладати договір про співпрацю. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих адвокатів і юристів, для яких юридична консультація з житлових питань - це щоденна праця. Покладіться на наших юристів, і будь-яке питання швидко вирішиться на вашу користь.