Адвокатська компанія «СІ ЕЛ ГРУП»
тел.: (044) 227-62-67
моб.: (050) 345-11-55

Виконавче провадження

Виконавче провадження

Перемога в суді це далеко не фінал судового розгляду, і святкувати рано. Після того, як суд винесе ухвалу на вашу користь, і воно набуде чинності, доведеться чекати, поки буде збуджено виконавче провадження. Ні суддя, ні прокурор стягненням з відповідачів не займаються, цей обов'язок належить відповідному державному органу - виконавчій службі.

Кінцева стадія судового розгляду - виконавче провадження. На підставі офіційних документів, таких як рішення суду або виконавський лист, працівники виконавчої служби починають процес стягнення. Враховуючи усі тонкощі, ситуація може прийняти не самий гарний оборот. Дуже часто самі стягувачі стають причиною уповільнення процесу - пропускають терміни, втрачають документи, не приходять в призначений час.

Навіть якщо все зроблено правильно, процес може зам'ятися і з інших причин. Державний виконавець на підставі судового рішення і заяви від стягувача запускає виконавче провадження. Насамперед боржникові відправляють лист з пропозицією добровільного погашення заборгованості у рамках судового рішення. Якщо боржник не йде на контакт і не бажає добровільно виконувати усі судові приписи, починається примусове стягнення майна.

Виконавче провадження є окремою стадією цивільного процесу, яка настає тільки у разі небажання боржника добровільно виконувати наказані судом зобов'язання. У цю стадію включені фактичні і процесуальні дії спеціалізованого державного органу - виконавчої служби, а конкретні дії здійснюються державним судовим виконавцем.

Багато людей вважають, що після того, як суд виніс ухвалу на їх користь, можна припиняти співпрацю з адвокатом, адже перемога вже досягнута. Насправді, робота тільки починається. Наша фірма зробить підтримку на будь-якій стадії процесу. Ми гарантуємо максимально швидкий арешт усіх активів боржника, що не дозволить йому вивести засоби з системи і приховати їх наявність.

Крім того, наша фірма співпрацює з оцінювачами і торговими організаціями, що значно прискорить реалізацію майна боржника. Ми надамо послуги будь-яких фахівців, які знадобляться для того, щоб отримати адекватну оцінку цінних речей і продати їх за максимально вигідною для вас ціною. З нами судочинство пройде швидко, так само, як і стягнення, якщо до цього дійде.